Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка


В рамках міжнародної діяльності кафедри іноземних мов та методики викладання регулярно проводяться зустрічі (в сучасних умовах - онлайн) з колегами з партнерських навчальних закладів та організацій. І студенти, і викладачі охоче долучаються до таких заходів, адже теми завжди є актуальними.


Стало вже доброю традицією залучати до викладання освітніх компонент для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми "Середня освіта (Мова і література (англійська))" ННІ Філології та історії почесного професора Глухівського НПУ ім. О. Довженка та доброго друга нашого студентського й викладацького колективу Вольфа Бльомерса (Німеччина).

18 травня 2023 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка у змішаному форматі успішно відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання інтеграції України до європейського безпекового простору»

 
Візит у Туреччину в рамках програми Erasmus+ для студентки нашого університету Вікторії Наливайко

У рамках програми академічної мобільності Еразмус + із університетом Нігде Омер Халісдемір (Туреччина) старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Віра Бутова 25 березня для студентів партнерського університету розпочала викладання курсу, який присвячений формуванню навичок 21 століття.

28 лютого 2023 року директор Навчально-наукового інституту філології та історії, канд. істор. наук, доцент Олена Чумаченко своєю лекцією "Європейська політична інтеграція: історія і сучасність"

27 лютого 2023 року відбулася гостьова лекція завідувача кафедри іноземних мов та методики викладання, канд. пед. наук, доцента Ольги Мілютіної в партнерському університеті з Індонезії.

15 лютого на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка через платформу відеозв’язку Zoom відбулася лекція кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії і методики початкової освіти Ірини Мозуль

Гостьова лекція «Генетично модифіковані організми (ГМО): проблеми створення, перспективи використання з точки зору екотрофології»

English French German Italian Spanish
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО