Back to Top
Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Події та оголошення

Оголошення!

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail

ПУБЛІКАЦІЯ СТАТЕЙ З ПЕДАГОГІКИ
У НАУКОВОМУ ФАХОВОМУ ВИДАННІ

КАТЕГОРІЇ «Б» (ІІ півріччя 2023 р.)
Шановні науковці, колеги, друзі!
Редакція фахового видання «Вісник
Глухівського національного педагогічного
університету імені Олександра Довженка» запрошує
подавати статті для публікації у черговому випуску
No1/2023.
Вип. 3 (53), 2023 рік (педагогічні науки, спеціальності:
011, 012, 013, 014, 015).
Для опублікування статті необхідно до 30 листопада 2023 року
на електронну скриньку

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
надіслати статтю, оформленому у відповідності до вимог
(більш детальна 
інформація на сайті журналу
http://visn-ped.gnpu.edu.ua/index.php/uk/).

Збірник включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових
видань України з педагогічних наук (011, 012, 013, 014, 015)
НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

No 1471 ВІД 26.11.2020)

Кожній статті видання присвоюється цифровий ідентифікатор
DOI (digital object identifier).
Вартість публікації становить 850 грн за статтю незалежно від кількості
сторінок.
Обсяг основного тексту статті – не менше восьми друкованих сторінок.
Кількість авторів – не більше трьох.

ПДФ

Електронна версія видання буде розміщена на
офіційному сайті: http://visn-ped.gnpu.edu.ua/index.php/uk/
ПРОГРАМА звітної конф ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
Матеріал звітної конф ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

ПРОГРАМА звітної конф ВИКЛАДАЧІВ

Матеріал звітної конф ВИКЛАДАЧІВ
Шановні колеги!
Запрошую взяти участь у Всеукранській науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання інтеграції України до європейського безпекового простору" в межах реалізації проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне 18 травня 2023 об 11 годині за покликанням:
 

Відбувся ІІ тур ІV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської  молоді  «Здорова дитина – здорова нація»

 

Упродовж 15-16 травня 2023 року у Глухівському  національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка проходив ІІ тур ІV Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт для студентської  молоді  «Здорова дитина – здорова нація», Наукові доробки здобувачів освіти були представлені під час підсумкової науково-практичної конференції, урочисте відкриття якої відбулося 15 травня 2023 року на платформі Zoom.

Із вітальним словом до учасників конкурсу звернувся голова галузевої конкурсної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Університету,  професор Григорій Луценко: «Вітаємо усіх учасників, їхніх наукових керівників, членів галузевої конкурсної комісії, організаторів цього заходу і як результат, сьогодні найталановитіші студенти мають нагоду представити свої наукові здобутки та позмагатися за перемогу».

Цьогоріч конкурс привернув увагу великої кількості молодих науковців зі всієї України. На розгляд організаторів було надіслано 90 студентських наукових робіт, в написанні яких взяли участь 100 учасників із 35 ЗВО. Широко представлена й тематика робіт конкурсантів 

ПОВНА ІНФОРМАЦІЯ
Інні Маринченко продовжено виплату стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Інні Маринченко, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри професійної освіти та комп'ютерних технологій  продовжено виплату стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, які успішно пройшли атестацію (наказ Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 4 травня 2023 року № 4/01-11).

Вітаємо Інну Маринченко і бажаємо подальших наукових здобутків!

Наказ
ДодатокСтудентка Глухівського НПУ ім. О. Довженка — переможниця Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

4 лютого 2023 року в усіх обласних центрах і місті Києві відбувся фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який дає можливість молодому поколінню вкотре звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати високий рівень своєї творчості.

За результатами фінального етапу третє місце посіла Ангеліна Москаленко, студентка першого  курсу ННІ філології та історії  (науковий керівник – Тетяна Клейменова, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання).

Ректорат, Вчена рада, рада студентського самоврядування, рада наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених і весь колектив університету щиро вітають переможницю та її наукового керівника з високим досягненням!

Разом ми сильні! Слава Україні!


Більше інформації – за посиланням.
Робота відбуватиметься в змішаному форматі з використанням платформи Zoom

https://us02web.zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09

Ідентифікатор конференції: 531 368 6297

Код доступу: 2022

Програма

Під'єднатися до конференції можна за покликанням Zoom:

https://zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09&fbclid=IwAR0-A-f9fqGCY0iKW6GdKyyKsjW4vKVx-2nH2WOwmsSIDMkQ60bAVOQIux4#success

Ідентифікатор конференції: 531 368 6297

Код доступу: 2022

Програма
Сертифікати

Збірник
Біобібліографічний покажчик Бєлашов В.І

Біобібліографічний покажчик Заїка В.В.
Біобібліографічний покажчик Заремський М.Й.Програма
Збірник
Сертифікати

Ідентифікатор конференції: 531 368 6297
Код доступу: 20226 квітня 2023 року о 13.00 запрошуємо здобувачів вищої освіти доєднатися до діалогу з практичним психологом університету Юрієм Рябко. Тема: "Важкі питання взаємодії спілкування під час війни". Питання на обговорення:
1. Як зберегти діалог і взаємопорозуміння. 
2. Чутливі теми: страхи, безпорадність, втрата.
3. Сплкування в інтернеті і мова ненависті.
4. Агресія в спілкуванні.
Форма участі: очна – укриття корпусу № 4;
дистанційна - підключення до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 531 368 6297
Код доступа: 2022

Програма

Сертифікати

Збірник

Мотивація нескорених: грантова підтримка здобувачів вищої освіти України

 Запрошуємо  студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка взяти участь у конкурсі під егідою "Мотивація нескорених". Це вже 9й конкурс в межах соціального проєкта “Scholarship в Україні”

Конкурс проходить за інформаційної підтримки ДНУ "ІМЗО" та українських грантонадавачів.

Мета проєкту -  фінансово підтримати українських студентів під час війни, які незважаючи ні на що залишаються здобувати освіту у вітчизняних ЗВО.

Наразі діє конкурс з 2ма окремими грантами та окремими тематиками: фінансова тема та логістика. Загальний грантовий бюджет 42 000 грн.

 Посилання на пресконференцію щодо цього проєкту -  https://youtu.be/Ml419Ml7xG8

 Участь у конкурсі безоплатна!

Для участі студентам необхідно подати заявку на участь та підготувати конкурсну роботу на запропоновану тему..

Детальні умови - на сайті проєкту та сторінках грантонадавачей:

 І грант - "Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні" – подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship

ІІ грант - “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” - подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant

Роботи прийматимуться до 16 травня 2023 р. 

Результати та переможці минулого конкурсу “Scholarship в Україні” за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/ . Захист робіт проходив онлайн.

 Офіційне звернення у додатку.

 З повагою, організаторка проєкту

Валуєва Юлія

+38 (067) 622-62-82

+38 (095) 744 13 15
ЛИСТ
Студентські історичні студії Випуск 9, 2023
Засідання Спілки Рад молодих вчених

14 березня 2023 р. відбулося засідання Спілки Рад молодих учених за участі Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета. У роботі спілки взяли участь молоді науковці Глухівського НПУ ім. О.Довженка  Аліна Дмитренко, Вікторія Аторіна. Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи.  У заході взяло участь понад 210 осіб – молодих вчених з різних установ і закладів України. З вітальним словом виступили Міністр освіти і науки України – Сергій Шкарлет та Голова Ради молодих учених при МОН України – Олеся Ващук.

Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених. Так, за результатами роботи березневої Спілки рад молодих учених до виконання було взято 23 ініціативи науковців. Опрацювали питання щодо діяльності вченого в умовах війни, більшу проблематику на прифронтовій території, зміни до фінансування та присвоєння наукового ступеня та вчених звань, ISBN для монографій молодих учених, можливості підтримки вченого щодо публікації. На сайті РМУ при МОН у скорому часі буде доступна інформація з переліком фахових журналів за різними галузями науки, котрі є безкоштовними.
     15 березня 2023 року
 відбулася гостьова онлайн-лекція «Шевченко і театр» доктора філологічних наук, професора кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного  університету імені Олександра Довженка Новикова Анатолія Олександровича  для здобувачів вищої освіти Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка, Житомирського державного університету імені І. Франка.  
     Анатолій Олександрович, зокрема, розповів про знайомство Шевченка з театром, ознайомив слухачів із Гоголевою сторінкою в житті і творчості Кобзаря, висвітлив  взаємини Шевченка з відомими акторами його доби. Також були проаналізовані перші драматургічні спроби Тараса Шевченка,  історія створення мелодрами «Назар Стодоля» та першої вистави за цим твором та особливості рецепції постаті Т. Шевченка у театральній і драматургічній творчості Марка Кропивницького.
Після завершення лекції відбулася обговорення актуальних питань.
Щиро дякуємо Анатолію Олександровичу за цікаву та пізнавальну лекцію, організаторам та учасникам за виявлений інтерес та співпрацю!
     Пропонуємо всім охочим переглянути відеозапис лекції: https://youtu.be/zA_9hMw3vRQ


 


ПРОГРАМА

У рамках цього циклу науковці матимуть змогу долучитися до дискусії та представити своє бачення за напрямками відновлення України повоєнного та післявоєнного періоду.

Графік проведення круглих столів за напрямками дослідження:

04.04.2023 – Охорона здоров’я. Фармацевтика – 12:00 – посилання на зустріч: http://surl.li/fjawu

05.04.2023 – Аграрні науки та продовольство – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjaxr

06.04.2023 – Природничі науки – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjayq

07.04.2023 – Юридичні науки – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjazp

11.04.2023 – Економічні науки. Сфера обслуговування – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbar

12.04.2023 – Розвиток освіти і науки – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbbq

13.04.2023 – Культура й мистецтво – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbcx

14.04.2023 – Міжнародні відносини – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbdq

18.04.2023 – Технічні науки - 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbem

19.04.2023 – Державне управління - 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbfc

20.04.2023 – Політичні та соціологічні науки - 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/fjbfs

За результатами роботи Циклу, всі пропозиції вчених будуть сформовані та передані до відповідних органів та інституцій з метою подальшої їх реалізації; стендові доповіді вчених будуть викладені на сайті Офісу підтримки вченого в окремій вкладці «Відновлення України»; пропозиції вчених будуть популяризовані на інформаційних каналах Офісу підтримки вченого.

З матеріалами попередніх етапів круглих столів можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/fjbjy

Охочих долучитися до круглого столу та представити стендову доповідь просимо заповнити онлайн-форму за посиланням: http://surl.li/dzmze.

У разі виникнення будь-яких питань: kulikovaelizaveta@sso.org.ua, Кулікова Єлизавета (координатор).

Віримо в перемогу.
ЛИСТЩорічний Конкурс «Молодий вчений року».
Відповідно до Положення про щорічний конкурс «Молодий вчений року» 2023 року заявки на Конкурс прийматимуться в електронному вигляді до 1 березня 2023 р.


Шановні колеги! V Усеукраїнська студентсько-викладацька науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні» буде проведена 16.02.2023 р. (четвер) о 14.00. Запрошуємо до участі! 

Zoom
https://us02web.zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09
Ідентифікатор конференції: 531 368 6297
Код доступу: 2022
ПРОГРАМА

Увага!  Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка з 8 по 10 лютого 2023 року триватиме 
дистанційна експертиза з акредитації освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)».

Запрошуємо на відкриту зустріч з експертами: ID 40383 Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Час: 08 лютого 2023 року, 15:30

Підключитися до конференції Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/81415803434?pwd=b2dHdzFkMldML3EzK2JQL0Y0WHpzZz09

Ідентифікатор конференції: 814 1580 3434

ПАРОЛЬ: 2023
Посилання 
Дистанційна - підключення до конференції Zoom за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09
Ідентифікатор конференції: 531 368 6297
Код доступу: 2022

7 лютого 2023 року з 12:00 до 16:00 відбудеться Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. 

Марафон буде корисним для освітян та батьків. Участь у заході безкоштовна.

Приєднуйтеся та скористайтеся нагодою:

 • почути експертні виступи та отримати корисні поради щодо онлайн-безпеки для дітей від спікерів;

 • поставити запитання експертам наживо;

 • пройти онлайн-опитування та квест;

 • взяти участь у розіграші подарунків.

Під час марафону також будуть представлені можливості цифрових інструментів та платформ Google для безпечного перебування в інтернеті. 

Долучайтеся до зах вівторок 7 лютог о 12:00 за посиланням: https://bit.ly/40frJA4 

Програма та корисні матеріали доступні на сайті заходу: https://bit.ly/3jiUMlD

Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна, Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. Партнерами марафону є Ла Страда та ГО “Безбар’єрність”. 

Беріть участь та покращуйте цифрову безпеку для вас та ваших учнів!У рамках співпраці між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та Університетом науки та комп'ютерних технологій (STEKOM) (Індонезія), з метою реалізації стратегії інтернаціоналізації, усталення міжнародних зв’язків викладачі нашого закладу вищої освіти протягом лютого 2023 року прочитають гостьові лекції.

У 2022/2023 навчальному році Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було заплановано провести Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Захід мав пройти у 2 тури, однак, проведення другого туру конкурсу у воєнних умовах було визначене як неможливим «з міркувань забезпечення безпеки учасників освітнього процесу». Організатори вважають недоречним проводити конкурс у дистанційній формі через високі ризики академічної недоброчесності.

Закладам вищої освіти рекомендують у цьому навчальному році у зв’язку із воєнним станом обмежитись проведенням конкурсу в один тур (лист МОН від 22.12.2022 № 3/5695-22).

 

За інформацією Інституту модернізації змісту освіт

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023

Лист на ЗВО 2023


онлайн захід
«Кібергігієна у житті та на роботі», що відбудеться 02 лютого 2023 р.


ЛИСТВідповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 14.11.2022 р. № 21/08-159 на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) у 2022/2023 навчальному році буде проводитися Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами: 

 • Соціальні та поведінкові науки;
 • Управління та адміністрування.

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу просить Вас підтримати ініціативу проведення Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» за напрямами. Співорганізаторами Конкурсу є Поліський національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та закордонні навчальні заклади: Краківська гірничо-металургійна академія (м. Краків, Польща), Гданський технологічний університет (м. Гданськ, Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (м. Свищов, Болгарія), Південно-східний європейський університет (м. Тетово, Македонія), Арієльський університет (м. Арієль, Ізраїль), Університет прикладних наук ISMA (м. Рига, Латвія), Технічний університет Кошице (м. Кошице, Словаччина), Поморська Академія (м. Слупськ, Польща).

Метою конкурсу є розширення співпраці із закордонними закладами вищої освіти, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Конкурс проводиться у два етапи відповідно вимог до наукових робіт, які визначені у «Положенні про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку»:

І етап (до 01.03.2023 р.) – підготовка наукових робіт у закладах вищої освіти і подання їх на адресу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

ІІ етап:

 • рецензування конкурсних робіт (до 10.04.2023 р.);
 • проведення підсумкової науково-практичної конференції – у змішаному режимі  (4-5 травня 2023 р.).

Детальна інформація щодо Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» доступна на сайті ІФНТУНГ (https://nung.edu.ua/index.php/department/instytut-ekonomiky-ta-menedzhm…). 

На Конкурс подаються самостійно підготовлені студентами наукові роботи (не більше двох авторів), які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером у межах певного напряму. У Конкурсі можуть брати участь до трьох наукових робіт від одного закладу вищої освіти. Анотація роботи і супровідні документи подаються національною та англійською мовами. Роботи подаються національною і англійською мовою та повинні відповідати вимогам «Положення про Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Конкурсні роботи необхідно зареєструвати на сайті ІФНТУНГ. 

Запрошення для участі у конференції будуть надіслані у квітні 2023 року.

 

Телефон для довідок:

+380502946867 –  Крихівська Наталія Олегівна.
+380502871601 –  Кінаш Ірина Петрівна.


Додатки:

 1. 1. Вимоги до оформлення робіт, які подаються для участі у Конкурсі;
 2. Зразок титульного аркуша;
 3. Форма відомостей про автора (авторів) та наукового керівника;
 4. Перелік галузей знань, спеціальностей і спеціалізацій у межах спеціальностей Конкурсу, які відповідають напрямам освітньої та наукової діяльності.

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)»


Метою конкурсу є підтримка передових наукових досліджень і розробок українських вчених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).

Тематичні напрями, за якими здійснюватиметься фінансування: широке коло фундаментальних і прикладних проблем в усіх галузях наук, пов’язаних із розв′язанням найбільш актуальних наукових завдань, націлених на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.

Дата та час початку подання заявок: 29.12.2022, 00:01 за київським часом.

Дата та час завершення подання заявок: 27.01.2023, 23:59 за київським часом.

Проведення наукової і науково-технічної експертизи та підбиття підсумків Конкурсу: до 23.05.2023.

Для ознайомлення з умовами конкурсу переходьте за посиланням: Умови конкурсу “Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)”.
НФДУ оголосив конкурс проєктів
«Наука для відбудови України у
воєнний та повоєнний періоди»

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

Метою конкурсу є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.

Конкурс проводиться за напрямами, пов’язаними із виконанням прикладних наукових досліджень і розробок, спрямованими на відновлення виробництва товарів та послуг або виведення України на новий рівень конкурентоспроможності (у тому числі у космічній галузі), розробку нових технологій та створення нових матеріалів для відновлення промислового виробництва, вирішення екологічних проблем, які виникли внаслідок військових дій, подолання розладів здоров’я населення, зумовлених війною, вирішення питань продовольчої та енергетичної безпеки, вирішення гострих соціальних питань, комплексної реабілітації різних груп населення, пов’язаної з воєнними травмами, посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури (у тому числі в контексті кібербезпеки), збереження культурної спадщини (а саме, реставрації, реконструкції, консервації пам’яток культури, діджиталізації тощо), яка постраждала внаслідок військових дій та/чи окупації.

Термін подання заявок: з 23 грудня 2022, 00:01 по 31 січня 2023, 23:59 (за Київським часом).

Умови конкурсу розміщено за посиланням: https://bit.ly/3G7lar8

Електронна пошта для довідок: natsi.2022.01@nrfu.org.ua

Джерело: Національний фонд досліджень УкраїниШановні пані та панове!


      Офіс підтримки вченого (далі – Офіс) разом з УкрІНТЕІ ініціює 
проведення ІІ Етапу Циклу круглих столів «Відновлення та модернізація України у повоєнний та післявоєнний час».
      У рамках цього циклу науковці матимуть змогу долучитися до дискусії та представити своє бачення за напрямками відновлення України повоєнного та післявоєнного періоду.

Графік проведення круглих столів за напрямками дослідження:


01.02.2023 – Охорона здоров’я. Фармацевтика – 10:00 – посилання на 
зустріч: http://surl.li/egqci
01.02.2023 – Аграрні науки та продовольство – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqcx
02.02.2023 – Природничі науки – 10:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqdk
02.02.2023 – Юридичні науки – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqel
03.02.2023 – Економічні науки. Сфера обслуговування – 10:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqfn
03.02.2023 – Розвиток освіти і науки – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqgd
06.02.2023 – Культура й мистецтво – 10:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqgs
06.02.2023 – Міжнародні відносини – 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqhi
07.02.2023 – Технічні науки - 10:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqht
07.02.2023 – Державне управління - 13:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqir
07.02.2023 – Політичні та соціологічні науки - 15:00 - посилання на зустріч: http://surl.li/egqjb

      За результатами роботи Циклу, всі пропозиції вчених будуть сформовані 
та передані до відповідних органів та інституцій з метою подальшої їх реалізації; стендові доповіді вчених будуть викладені на сайті Офісу підтримки вченого в окремій вкладці «Відновлення України»; пропозиції вчених будуть популяризовані на інформаційних каналах Офісу підтримки вченого.
      Інформація про проведення І етапу круглих столів та стендові доповіді наявна на офіційному сайті Офісу підтримки вченого за посиланням: https://sso.org.ua/proyekty/
      Охочих долучитися до круглого столу та представити стендову доповідь просимо заповнити онлайн-форму за посиланням: http://surl.li/dzmze.
      За додатковою інформацією та з будь-якими пропозиціями звертайтеся до координатора проєкту – Кулікової Єлизавети (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Віримо в перемогу.

КОНКУРС «ПЕРЕДОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ГАЛУЗІ МАТЕМАТИЧНИХ, ПРИРОДНИЧИХ І ТЕХНІЧНИХ НАУК»

Національний фонд досліджень України оголошує конкурс «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)».

Метою конкурсу є підтримка провідних наукових досліджень і розробок українських учених, які безпосередньо постраждали від воєнних дій в Україні в 2022 році, шляхом надання індивідуальних грантів за підтримки Кембриджського університету (Велика Британія).
До тематичних напрямів, за якими здійснюватиметься фінансування, належать: широке коло фундаментальних і прикладних проблем в усіх галузях наук, пов’язаних із розв'язанням найбільш актуальних наукових завдань, спрямованих на технологічний, економічний, соціальний, культурний поступ України.
Заявки на участь приймають до 27.01.2023, 23:59 за київським часом.
Проведення наукової і науково-технічної експертизи та підбиття підсумків Конкурсу: до 23.05.2023.
Для ознайомлення з умовами конкурсу переходьте за посиланням: Умови конкурсу «Кембридж - НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія)».Оголошено конкурс 2022.01 «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

      20.12.2022 Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»!

      Метою конкурсу є фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.
      Конкурс проводиться за напрямами, пов’язаними із виконанням прикладних наукових досліджень і розробок, спрямованими на відновлення виробництва товарів та послуг або виведення України на новий рівень конкурентоспроможності (у тому числі у космічній галузі), розробку нових технологій та створення нових матеріалів для відновлення промислового виробництва, вирішення екологічних проблем, які виникли внаслідок військових дій, подолання розладів здоров’я населення, зумовлених війною, вирішення питань продовольчої та енергетичної безпеки, вирішення гострих соціальних питань, комплексної реабілітації різних груп населення, пов’язаної з воєнними травмами, посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури (у тому числі в контексті кібербезпеки), збереження культурної спадщини (а саме, реставрації, реконструкції, консервації пам’яток культури, діджиталізації тощо), яка постраждала внаслідок військових дій та/чи окупації.

Термін подання заявок: з 23 грудня 2022, 00:01 по 31 січня 2023, 23:59 (за київським часом).


Умови конкурсу розміщено за посиланням.

Електронна пошта для довідок: natsci.2022.01@nrfu.org.ua
 27 грудня 2022 р. о 13.00 год.
відбудеться публічна презентація наукових результатів дисертації
Заїки Артема Олексійовича
на тему: «Формування цифрової компетентності майбутніх майстрів виробничого навчання сільськогосподарського профілю у фаховій підготовці» 
на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями).

 

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Ковальчук Василь Іванович.

 

Адреса: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 24.​

Підключення до конференції ZOOM доступне за посиланням:  https://us02web.zoom.us/j/89563771019?pwd=WlEyYi9tcURFTng2SGVvdEwvSjBpdz09

Ідентифікатор конференції:  895 6377 1019

Код доступу: 2022

 Програма - Посилання
Матеріали конференції - Посилання


Програма - Посилання
Матеріали конференції - ПосиланняДолучитися до конференції Zoom:
Идентифікатор конференції : 531 368 6297
Код доступу: 2022

Резолюція - Посиланя
 

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-теоретичній інтернет-конференції «Х Довженківські читання: «Олександр Довженко й українська культура: історія, традиції, сучасність»: Zoom.
Тема: Зал персональної конференції Глухівський НПУ ім. Довженка
Ідентифікатор конференції: 531 368 6297Код доступу: 2022


Матеріали конференції - Посилання


Програма - посилання


Оголошено конкурс на академічну мобільність


     Налагодження міжнародного співробітництва є одним із важливих,

пріоритетних напрямів державної політики України, а також невід’ємною
частиною діяльності Глухівського національного педагогічного університету
імені Олександра Довженка.

     У рамках угоди між нашим закладом вищої освіти та університетом Нігде

Омер Халісдемір в Туреччині на 2023 рік заплановано академічний обмін. З
метою інформування науково-педагогічних працівників та студентства про
відкриті можливості мобільності відбулася зустріч проректора з наукової
роботи та міжнародних зв’язків Наталії Ткаченко, керівника навчально-
методичного відділу (забезпечення міжнародної та проєктної діяльності)
Дмитра Марєєва із представниками факультетів та навчально-наукових
інститутів. Присутніх було проінформовано про кількість здобувачів вищої
освіти та викладачів, які зможуть взяти участь у програмі міжнародного
обміну, та надано інформацію про основні документи, необхідні для участі у
конкурсі на мобільність.

     Крім цього, було обговорено перспективні напрями співпраці із закордонним

закладом-партнером.
Під’єднатися до конференції можна за посиланням Zoom: https://us02web.zoom.us/j/5313686297?pwd=bFZHUG05VTM3N3hMR3RFeGFpQlI1QT09
 Матеріали конференції- посилання
Сертифікати- посилання
Виступ на конференції «Актуальні питання дослідження вітчизняної історії та викладання предметів громадянської та історичної освітньої галузі в умовах НУШ» 17.11.2022: Щупак Ігор Якович, кандидат історичних наук, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», постдокторант Університету Торонто, Заслужений працівник освіти України НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЗА УМОВ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ: НОВІ ВИКЛИКИ і НОВІ ПРОГРАМИ З ІСТОРІЇ

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує на гостьову лекцію «Climate Action and Alternative Livelihood – some Indian experience».

Online Global Lecture | Join Free

29 November 2022

Time: 15.00 – 16.30 Hours Central European Time (CET)

Zoom ID & Link: 892 0838 8356

Докладно: Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує на гостьову лекцію «Urban Blue-Green Spaces and Nature-Based Solution».

Online Global Lecture | Join Free

28 November 2022

Time: 15.00 – 16.30 Hours Central European Time (CET)

Zoom ID & Link: 852 7191 5629

Д
окладно:
 https://grassrootsinstitute.ca/gli/urban-blue-green-spaces-and-nature-based-solution.html
Посилання на лекцію: https://us04web.zoom.us/j/4292702853?pwd=ekZVMy9zL1M1Y0kyc05jVFNudndGQT09

Про оголошення конкурсного відбору проєктів

фундаментальних наукових досліджень,
прикладних наукових досліджень та науково-
технічних (експериментальних) розробок
молодих учених у 2022 році
(наказ МОН України від 09.11.2022 №996)

Міністерство освіти і науки України оголосило Конкурс проєктів
фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та
науково-технічних (експериментальних) розробок молодих, який
фінансуватиметься за кошти загального фонду держбюджету.
Керівником проєкту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник
(докторант), який працює (навчається) у Глухівському НПУ ім. О.Довженка та на
момент подання проєкту на Конкурс (листопад 2022 р.) відповідає таким
вимогам:
 кандидат наук (доктор філософії), віком до 35 років включно;
 доктор наук, віком до 40 років включно.
До складу виконавців проєкту повинні входити студенти, аспіранти, наукові та
науково-педагогічні працівники та інші дослідники Глухівського НПУ ім.
О.Довженка, вік яких на момент подання проєкту (листопад 2022 р.) не
перевищує 35 років.
У разі потреби до виконання дослідження (розробки) залучається науковий
консультант, яким може бути як вітчизняний, так і іноземний вчений,
відповідно до тематики проєкту.
У міждисциплінарних наукових проєктах співкерівником проєкту може бути
молодий вчений, в тому числі, який працює в інших наукових установах або
організаціях, закладах вищої освіти, на підприємствах.
Керівникам проєктів необхідно підготувати матеріали для проведення
конкурсного відбору та подати до відділу аспірантури, докторантури та
наукової роботи для подальшої передачі на розгляд вченої ради до 23
листопада 2022 року на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Проєкт, що подається на Конкурс, супроводжується листами підтримки від
представників провідної наукової спільноти, потенційних інвесторів або
реального сектору економіки.

Лист - посилання

Додаток до листа 
- посилання

Інформація до проєкту - посилання

Оціночна шкала - посилання


Програма - Посилання
09 листопада стартує ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика


З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді у 2022/2023 навчальному році проводитиметься ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, що традиційно стартуватиме 09 листопада в День української писемності та мови.Про проведення - ПосиланняПрограма - Посилання
Матеріали конференції - Посилання

Програма- Посилання

Сертифікати- Посилання
Посилання на конференцію Meet
Для участі необхідно надіслати заявку на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема: Круглий стіл (19.10.22)

Час: 1400

Підключитися до конференції  Zoom

https://us02web.zoom.us/j/5760541399?pwd=SmpvVDRpaFY2dGxqcGlIT0kxTzVMdz09

Ідентифікатор конференції: 576 054 1399

Код доступу: 1111

Програма регіонального круглого столу
Матеріали конференції - посиланняJoin Zoom Meeting

https://us05web.zoom.us/j/8716995332?pwd=MVcwNGwzVUl5Smc0c0N3dE11ODYwUT09
Meeting ID: 871 699 5332

Passcode: 071232

ПРОГРАМА      ЗБІРНИК

Тел. для довідок: 099-133-55-02 

Шановні колеги!

У зв’язку з воєнним станом та виходом з ладу критичної інфраструктури в
країні, зокрема частим вимкненням електроенергії у м. Глухові, випуск
матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції
«ТЕХНОЛОГІЧНА І ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА: ПРОБЛЕМИ І

ПЕРСПЕКТИВИ» затримується.
Дякуємо за розуміння!


Міністерством освіти і науки України з 13 вересня 2022 року оголошено конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.
 

Прийом документів триває до 13 жовтня 2022 року! 

Призначається 25 державних іменних стипендій у п’яти номінаціях:

   Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів з наукового напряму, в якому працює/за яким навчається претендент (не менше трьох з перелічених форм: монографії, наукові статті, зокрема опубліковані у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Web of Science, Scopus (Index Copernicus для гуманітарного та соціоекономічного напрямів), наукові доповіді, охоронні документи на об’єкти інтелектуальної власності, науково-методичні документи, звіти). 

   Особливе значення при визначенні переможців Конкурсу має активна громадянська позиція претендента щодо захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів держави, її європейського вибору, а також у формуванні національної самосвідомості, гідності та почуття патріотизму.

   Вік претендентів, які висуваються на здобуття стипендії, станом на 1 січня року, в якому розпочинається виплата стипендій:

 • не може перевищувати 35 років(включно) для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня;
 • 40 років(включно) для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук.

 Конкурс проводиться відповідно до:

 • Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні;
 • Положення про конкурсну комісію з відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні;
 • Наказу Міністерства освіти і науки України від 12.09.2022 № 809 «Про оголошення у 2022 році конкурсу на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні».

   Відбір претендентів буде здійснюватися Конкурсною комісією відповідно до Критеріїв відбору претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. 

   Директорам ННІ/деканам факультетів до 26 вересня подати перелік кандидатур молодих вчених, що висуваються на конкурс!!! 

Претенденти готують такі документи:

 • супровідний лист, в якому зазначаються: прізвище, ім’я, по батькові претендента на участь у конкурсі; номінацію, за якою подає документи претендент; суб’єкт подання; орган висування та перелік документів; 
 • мотивоване подання щодо призначення стипендії із зазначенням органу висування, в якому зазначаються наукові здобутки претендента та його активна громадянська позиція, за підписом керівника ЗВО; 
 • мотиваційний лист претендента щодо участі в конкурсі із зазначенням номінації; 
 • витяг з протоколу засідання вченої ради ЗВО
 • відомості про претендента, завірені відділом кадрів за місцем його основної роботи (навчання), а саме: прізвище, ім’я, по батькові, дата, місяць і рік народження, повне найменування організації, де він працює (навчається), посада, науковий ступінь, вчене звання; наявність державних нагород; контактний номер телефону, адреса електронної пошти; 
 • перелік наукових публікацій претендента за останні три роки, підписаний ним і завірений вченим секретарем ЗВО; 
 • копії найважливіших(на думку претендента) праць (не більше трьох), для монографій і посібників – копія титульної сторінки, вихідних даних та анотації; 
 • інші документи(рекомендаційні листи, копії документів про відзнаки, посилання на реалізовані проекти (заходи), фото- та відеоматеріали, що засвідчують активну громадянську позицію претендента щодо захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів держави, її європейського вибору, а також здобутки у формуванні національної самосвідомості, гідності та почуття патріотизму; 
 • заповнена електронна форма за покликанням

   Документи в паперовому та електронному вигляді до 26 вересня 2022 року передати до відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи, (кім. 48, корп. 2, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). 

   Докладніше про умови конкурсу за покликанням https://mon.gov.ua/ua/news/13-veresnya-pochatok-konkursu-na-zdobuttya-derzhavnih-imennih-stipendij-najkrashim-molodim-uchenim-dlya-uvichnennya-podij-revolyuciyi-gidnosti-ta-vshanuvannya-podvigu-geroyiv-ukrayini-geroyiv-nebesnoyi-sotni

Увага! Конкурс на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених
!

Відповідно до «Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених», рішення президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки, листа Міністерства освіти і науки України оголошується конкурс на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених! 

  Вік осіб, які висуваються на здобуття стипендій, не може перевищувати вік, визначений для молодих вчених Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», на час їх висування для участі у конкурсі на здобуття стипендій (молодий вчений – вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук).

Для участі у конкурсі до 19 вересня 2022 року всі бажаючі мають подати до відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи заповнені відомості про наукові результати (форма додається) та відповідні підтвердження.

Кандидати до 23 вересня 2022 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

надсилають такі документи:

 1. Лист-подання, де зазначаються наукові результати претендента, а також можливість проведення наукових досліджень у форматі Word.
 2. Витяг з протоколу засідання вченої/науково-технічної/наукової ради структурного підрозділу про висунення претендента у форматі pdf.
 3. Відомості про претендента у форматі Word(додається у прикріплених файлах).
 4. Рекомендації не менше двох докторів наук, особисто обізнаних з науковими результатами і здібностями молодого вченого у форматі pdf.
 5. Згоди на обробку персональних даних претендента у форматі Wordдля МОН та Комітету з Державних премій України відповідно до прикріплених додатків 1, 2.

Після погодження, документи у паперовому варіанті подаються у двох примірниках. Кожен примірник брошурується в окремій папці. На лицьовому боці папки – титульний лист відповідно до зразку у прикріплених файлах.

Рішення про висунення осіб на здобуття стипендії приймається на засіданні Вченої ради університету.

   За детальною інформацією щодо оформлення документів звертатися до відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи (корп. 2, кім. 48).

Пакет документів: English French German Italian Spanish
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО