КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

Hohol, Nataliia | Publons

/wos/author/record/3769486

0000-0003-0780-6237

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності:

Гоголь Наталія Валеріївна

Доктор педагогічних наук, доцент

Освіта:

1992–1997 –  Глухівський державний педагогічний інститут ім. С. М. Сергєєва-Ценського (спеціальність «Початкове навчання і музичне виховання»; кваліфікація «Вчитель початкових класів та музики»).

1999–2003 р. – Глухівський державний педагогічний інститут (навчання в аспірантурі).

2010–2011 – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література»; кваліфікація «Викладач української мови і літератури»).

2019 – 2021 рр. – Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України (навчання в докторантурі).

2022–2023 – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка (освітня програма: Середня освіта (Мова і література (англійська)); спеціальність: 014 Середня освіта (Англійська мова і література); кваліфікація: Магістр із середньої освіти. Учитель англійської мови та зарубіжної літератури. Викладач англійської мови та зарубіжної літератури закладу фахової передвищої освіти.

Науковий ступінь:

2004 – кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія і методика навчання (українська література)» (номер диплома ДК № 023336 від 14 квітня 2004 року). Тема дисертації: «Формування у молодших школярів естетичної оцінки художнього твору на уроках читання».

2021 – доктор педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – «Загальна педагогіка та історія педагогіки» (номер диплома ДД № 012755 виданий на підставі рішення Атестаційної колегії від 01.02.2022 р.). Тема дисертації: «Культурологічні основи змісту шкільної літературної освіти в історико-педагогічному вимірі (друга половина ХХ – початок ХХІ століття»).

Вчене звання:

2007 р. – доцент кафедри української літератури (номер атестата 12ДЦ № 016123 від 22 лютого 2007 року).

Автор низки наукових праць (близько 140), зокрема статей у міжнародних видання, що індексуються індексуються в наукометричних базах Web of Science та SCOPUS, фахових виданнях, монографій, навчальних посібників.

Нагороди та відзнаки:

2007 р. – Почесна грамота Міністерства освіти і науки України.

2009 р. – Грамота Академії педагогічних наук України.

2022 р. – Грамота ректора Глухівського НПУ ім. О. Довженка з нагоди дня науки.

2023 р. – Грамота Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Коло наукових інтересів: історія української літератури, література для дітей та юнацтва, виразне читання, усна народна творчість, літературне краєзнавство, народознавство, основи українознавства, музичне мистецтво з методикою навчання.