КОНТАКТНА

ДОСВІД ЕКСПЕРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Грудинін Борис Олександрович

доктор педагогічних наук, доцент,
декан факультету технологічної і професійної освіти

Освіта:

1991-1996 рр. ‒ Глухівський державний педагогічний інститут імені С. М. Сергєєва -Ценського (Спеціальність "Трудове навчання та фізика", кваліфікація "вчитель трудового навчання та фізики").

Науковий ступінь:

2004 р. - кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (фізика)».
Тема дисертації: «Розвиток творчої активності учнів засобами домашнього експерименту в процесі вивчення молекулярної фізики і термодинаміки в загальноосвітній школі».

2019 р. - доктор педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (фізика)».
Тема дисертації: «Теоретико-методичні засади розвитку дослідницької компетентності учнів ліцею у процесі навчання фізики».

Вчене звання:
 2007 р. - доцент кафедри фізики та математики