Глухівський національний педагогічний університет
імені Олександра Довженка

Cтажування в партнерському ЗВО

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
Протягом 19 – 23 лютого 2024 року кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Луценко О.І. в рамках угоди про академічну мобільність за програмою КА171 Еразмус+ з Університетом Нігде Омер Халісдемір (Туреччина)  пройшла стажування в партнерському ЗВО.

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
22 лютого 2024 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки НАПН України було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика»

Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
15–16 лютого 2024 року в ННІ філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в онлайновому режимі триває робота VІ Всеукраїнської студентсько-викладацької науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Сучасні тенденції та перспективи мовно-літературної освіти в Україні».

Підсумки роботи університету за цільовими показниками діяльності у 2023

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
В останній декаді січня в Глухівському НПУ ім. О. Довженка проходили звітні заходи. Спочатку звітували керівники факультетів і навчально-наукових інститутів, а  31 січня 2024 року відбулася Конференція трудового колективу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, на якій було заслухано звітну доповідь про діяльність на посаді виконувача обов’язків ректора Курка Олександра Івановича, доктора історичних наук, професора, у якій було підбито підсумки роботи університету за цільовими показниками діяльності у 2023.

Алгоритм дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
 12.12.2023 на виконання Наказу Глухівського НПУ ім. О.Довженка № 437 від 22.11.2023,
начальником  штабу ЦО Шпаком О.В.  було проведено онлайн-інструктажі для всіх учасників освітнього процесу

Конференція трудового колективу

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
7 грудня 2023 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулася конференція трудового колективу в змішаному форматі.

Зустріч з очільником директорату МОН України

8 грудня 2023 року генеральний директор директорату фахової
передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров відвідав Глухівський
національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

Зустріч проректорів з міжнародної діяльності

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
 Глухівський національний університет імені Олександра Довженка активно долучається до ініціатив, спрямованих на інтернаціоналізацію вітчизняної системи вищої освіти, зокрема створення дорадчого органу Спілки ректорів закладів вищої освіти України, а саме Ради проректорів з міжнародного співробітництва.

Зустріч проректорів з міжнародної діяльності

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
 Глухівський національний університет імені Олександра Довженка активно долучається до ініціатив, спрямованих на інтернаціоналізацію вітчизняної системи вищої освіти, зокрема створення дорадчого органу Спілки ректорів закладів вищої освіти України, а саме Ради проректорів з міжнародного співробітництва.

Громада для молоді

Надрукувати Надрукувати E-mail E-mail
❤️?Проактивна студентська молодь Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка взяла участь в молодіжному форумі «Громада для молоді».

Сторінка 1 із 17