25 листопада 2022 року у змішаному форматі відбулося засідання Конкурсної комісії з відбору кандидатів на участь у програмах академічної (викладання) та кредитної (навчання) мобільності  Erasmus + KA171 у рамках договору про міжнародну співпрацю між Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка та університетом Ніґде Омера Халісдеміра (Туреччина).
Під час засідання було проведено експертизу документів, поданих на конкурс, встановлено відповідність планів претендентів пріоритетним напрямам міжнародної співпраці. З метою відбору кандидатів було проведено співбесіду на знання ними іноземної мови.
Відкритим голосуванням обрано переможців конкурсу: на програму навчання –  студентку 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова) Навчально-наукового інституту філології та історії Вікторію НАЛИВАЙКО; на програму викладання – старшого викладача кафедри іноземних мов та методики викладання Віру БУТОВУ.