??Всесвітній День Вишиванки є одним з найважливіших свят в Україні, коли українці по всьому світу одягають традиційну вишиванку, яка є не просто одягом, а символом національної самоідентифікації, стійкості та єднання. Вона передає особливості кожного регіону України, його традиції та історію.
У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка свято розпочалося з організації виховним відділом фотозони, де всі бажаючі мали можливість створити чудові спогади, фотографуючись у традиційних вишиванках. Студенти творчо підійшли до цього заходу і намалювали крейдою абревіатуру університету з орнаментом вишивки на бруківці. Це створило неповторну атмосферу та підкреслило значення національного символу для університетської спільноти.
На центральній площі університету відбувся основний момент святкування –спільне фото з ректором.
Святкування Всесвітнього Дня Вишиванки у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка є не лише вираженням національної гордості, але й можливістю вшанувати пам'ять наших захисників, які віддали своє життя за Україну. Під вишитим орнаментом сорочок ми бережемо в наших серцях згадку про наших ГЕРОЇВ.
Усе буде вишивана Україна.??