19 травня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся «Велопробіг у вишиванках». Ідейні натхненники та організатори: кафедра теорії і методики фізичного виховання, відділ виховної роботи та молодіжної політики, Туристичний клуб «ЯСМАНЬ», Євроклуб університету, студентське самоврядування, молодіжний центр. Метою заходу було підтримати Збройні Сили України, продемонструвати єдність та незламність українського народу, популяризувати українські цінності та культуру, формувати позитивну громадську думку щодо євроінтеграційного курсу України, а також популяризувати загальне європейське культурне надбання серед громадськості, зокрема молоді. Велопробіг є передумовою для розробки та реалізації плану дій щодо створення велосипедної інфраструктури, сприяння подальшому розвитку велосипедного руху з метою поліпшення якості життя учасників освітнього процесу, мешканців міста, поліпшення туристичної привабливості "Гетьманьсткої столиці", а також поліпшення екологічного стану міста та університету.
Ми сподіваємося, що цей захід став прикладом для інших і надихнув більше людей активно долучатися до підтримки нашої країни та розвитку велосипедної культури.

??Ця музично-танцювальна композиція була створена з найщирішою метою висловити нашу глибоку вдячність за підтримку та допомогу, яку ми отримуємо від наших європейських друзів.
День Європи в Україні – особлива нагода, щоб висловити нашу вдячність за співпрацю та спільну роботу. Європейський Союз не тільки сприяє розвитку освіти та культури, але також об'єднує нас як громадян Європи, допомагаючи зберегти нашу спільну спадщину.
Цей творчий експромт є нашим символом подяки, який відображає різноманітність та красу культур Європи.
Хай це відео стане нагадуванням про наші спільні цінності, нашу єдність і солідарність. Хай воно запалить вогонь надії та натхнення в серцях усіх, хто бореться за свободу і незалежність. Разом ми зможемо зробити світ кращим місцем для всіх нас.???