КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Професійний розвиток

Хлонь

Надія Василівна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін

Освіта:

1974-1979 – Харківський державний університет імені О.М. Горького (нині В.Н. Каразіна) (Спеціальність «Географія», кваліфікація: географ, викладач географії).

Науковий ступінь:

1993 -– кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – «Методика викладання географії». Тема дисертації: «Професійна спрямованість курсу землезнавства і краєзнавства на факультеті початкових класів педінститутів».

Вчене звання:

1995 – доцент кафедри природничих дисциплін.

Нагороди та відзнаки:

1986,1989 – Почесні грамоти Глухівського державного педагогічного інституту;

1994 – Почесна грамота Міністерства освіти України;

1996 – Знак «Відмінник освіти України»;

2004 – Подяка голови Сумської обласної державної адміністрації;

2019 – Грамота Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

2021 – Почесна відзнака Глухівської міської ради «Професіонал 2021 року» у номінації «Викладач року».