КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ПРОФІЛІ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Google академія

СПИСОК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Підвищення кваліфікації

Професійний розвиток та досвід експертної діяльності:

Полілуєва

Інга Володимирівна

кандидат психологічних наук, магістр з педагогіки, старший викладач педагогіки‚ психології‚ соціальної роботи та менеджменту

Освіта:

1982-1986рр. - Донецький будівельний технікум (спеціальність – « Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація – технік-будівельник.

1987-1993р.р. - Макіївський інженерно-будівельний інститут (спеціальність – «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація – інженер-будівельник).

2003-2005р.р. - Донецький інститут соціальної освіти – дочірнє підприємство ТОВ «Донецький відкритий університет» (ДІСО), ( факультет психології, кваліфікація - психолог).

2010-2011р.р. – Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» (м.Донецьк), (спеціальність – «Педагогіка вищої школи, кваліфікація – викладач університетів та вищих навчальних закладів).

2011-2015р.р. – Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди, аспірантура за спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Науковий ступінь:

2018 – кандидат психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – «Педагогічна та вікова психологія». Тема дисертації: «Особливості емоційно-вольової регуляції спортивно-художньої діяльності у підлітковому віці» .