Представники студентського самоврядування Глухівського національного педагогічного уінверситету імені Олександра Довженка 17 листопада 2021 року взяли участь у святковій зустрічі, ініційованій головою облдержадміністрації Дмитром Живицьким з нагоди Дня студента.
«Сьогоднішні студенти, обираючи своє майбутнє, обирають і майбутнє країни. Так, саме від вас, від вашого вибору залежить, де на мапі світу будуть Сумщина та Україна, і те, що ми можемо запропонувати світу… Ви − сучасні, яскраві, активні і твердо знаєте, чого хочете».
Мотивувальну й запальну промову очільника області було підтримано директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторією Гробовою, ректором СНАУ Володимиром Ладикою та ін. Найактивнішим студентам Глухівського НПУ ім. О.Довженка Поліні Вороні та Сергію Понирку вручено почесні відзнаки – Грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації.
Колектив Глухівського національного університету імені Олександра Довженка щиро вітає Поліну і Сергія із визнанням!
Зі святом, дорогі наші студенти! Пишаємося вами і віримо, що частинку Університетського духу, чеснот і цінностей Альма-матері матимете в своєму серці завжди.