14 квітня 2021 року на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» у 2020/2021 н.р.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 25 студентів з 22 закладів вищої освіти. Глухівський НПУ ім. О. Довженка на Конкурсі представляли дві студентки Навчально-наукового інституту філології та історії.

Щирі вітаємо Бурду Ірину (44-І група) та Колієнко Анжеліку (64-І група), а також їх наукових керівників – кандидата історичних наук, доцента, директора ННІ Філології та історії Чумаченко Олену Анатоліївну та кандидата історичних наук, старшого викладача кафедри історії, правознавства та методики навчання Крижанівського Віталія Михайловича із почесними 3ми місцями.

Бажаємо Вам натхнення та ще більших здобутків у майбутньому!!!