До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка  пройшов конкурс відеопоезій, у якому взяли участь студенти закладів вищої освіти України та зарубіжжя, учні загальноосвітніх шкіл.
Поезії оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли Ірина БОЯРИНОВА, проректор з науково-педагогічної роботи, Дмитро МАРЄЄВ, керівник відділу виховної роботи та молодіжної політики та Ірина ІЛЬЯСОВА, керівник народного аматорського театру «Пілігрім» КЗ «Центр Культури» Глухівської міської ради.

За голосуванням обрано переможців.

Номінація «Художнє читання»:
І місце розділили Коврижко Єлизавета (Навчально-науковий інститут педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка) й Бірукова Анастасія та Цецярук Дзяніс (Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт – Республіка Білорусь);
ІІ місце – Гулакова Ганна (Навчально-науковий інститут філології та історії Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка);
ІІІ місце – Башлак Максим (факультет технологічної та професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка).

Номінація «Авторська поезія»:
І місце – Рогова Ірина (Навчально-науковий інститут педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка);
ІІ місце – Дем’яненко Катерина (Комунальний заклад Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою);
ІІІ місце – Костюченко Марія (Комунальний заклад Сумської обласної ради – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою).

Номінація «Сценічне втілення поезії»:
- Кравцова Тетяна (факультет природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка);
- Головащук Аліна  (Навчально-науковий інститут педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка).

Вітаємо переможців! Ваші прочитання й утілення поезії – емоційні, проникливі і неймовірно зворушливі.

Дякуємо за подвиг ліквідаторам, які віддали своє здоров’я і життя в боротьбі з техногенною катастрофою.  Сподіваємося, що людство засвоїло страшний урок Чорнобиля. Людське життя – безцінне.