Протягом 19 – 23 лютого 2024 року кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Луценко О.І. в рамках угоди про академічну мобільність за програмою КА171 Еразмус+ з Університетом Нігде Омер Халісдемір (Туреччина)  пройшла стажування в партнерському ЗВО.
Під час стажування була змога ознайомитися з особливостями освітнього процесу у турецькому університеті, його матеріально-технічною базою, відвідати заняття провідних науковців (зокрема вступну лекцію доктора наук, професора Ela Ayse Koksa), познайомитися з викладачами й аспірантами природничого факультету,  побувати на майстер-класах й обговорити перспективи подальшої співпраці з керівником міжнародного відділу Hulya Urundu, поринути в турецьку культуру

Такий обмін дав змогу перейняти кращі освітні практики, врахування яких сприятиме удосконаленню освітніх програм у Глухівському НПУ ім. О. Довженка.