2 липня 2021 року у Глухівського національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврів та магістрів. Випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.   Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
На зборах із вітальною промовою до випускників звернулися ректор університету, доктор історичних наук, професор Олександр Курок та міський голова Надії Вайло.
Найкращим випускникам були вручені грамоти та подяки.
На знак пошани і глибокої вдячності були покладені квіти до меморіальних дошок – Олександру Довженку та загиблому під час війни на Донбасі Олександру Вознюку.
Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Хай Вам щастить у нових звершеннях!