1 вересня 2021 року на центральній площі університету зібралася велика кількість освітян для того, щоб відсвяткувати День знань та прийняти до родини "Довженківців" нових членів, студентів-першокурсників.
З вітальним словом виступили ректор Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, професор, докторі історичних наук Курок Олександр Іванович та перший проректор Кузнецова Галина Петрівна. Які привітали усіх присутніх з початком нового начального року, а першокурсникам побажали стати гідними студентами нашої Альма-матер.
Були відзначені студенти-першокурсники, які найкраще склали вступні іспити та студенти-практиканти, за роботу на практиці у дитячому центрі "Молода гвардія".
Також подяками були відзначені викладачі та працівники, які працювали у літньому освітньо-оздоровчому майданчику «Відпочинок заради розвитку».
По завершенню студенти гучно промовили клятву "Довженківця" і почали знайомитися зі своїми викладачами, деканами та директорами інститутів.