Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» (далі – Конкурс) – це конкурс творчих робіт зі змістом, з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошук нових засобів, форм і методів формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

На Конкурс надійшло 51 студентська наукова робота, в написанні яких взяли участь 54 студента із 22 закладів вищої освіти України.

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт визначено претендентів на перемогу у Всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» у 2020/2021 н.р. та запрошено до участі у ІІ етапі ІІ туру авторів 13 студентських робіт, що посіли 1-13 місця в рейтингу.

Журі уважно вислухало цікаві й змістовні доповіді фіналістів і справедливо розподілило призові місця.

Хочемо привітати з перемогою у Конкурсі студентку 2 курсу факультету дошкільної освіти Антипенко Аліну та її наукового керівника – Хлус Наталію Олександрівну (кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента кафедри теорії та методики дошкільної освіти) із зайнятим 3м місцем.

Всім учасникам Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» бажаємо успіху, нових творчих та наукових здобутків!

Із результатами Конкурсу можна ознайомитися в розділі «Публічна інформація» -- «Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація»».