14 квітня 2021 року в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».  Усього до ІІ етапу було подано понад 90 робіт здобувачів вищої освіти з різних міст України. Результати своїх наукових розвідок представляли здобувачі освіти з 28 закладів вищої освіти різних міст України (Київ, Харків, Дніпро, Кременчук, Вінниця, Глухів, Полтава, Мелітополь, Кривий Ріг, Умань, Тернопіль, Бердянськ, Чернігів, Хмельницьк, Одеса, Бахмут та інших). До ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» запрошено для захисту на науково-практичній конференції авторів 27 наукових робіт.

Глухівський НПУ ім. О. Довженка було представлено студентською науковою роботою «Теоретико-методичні засади розробки та застосування електронного навчально-методичного комплексу з дисципліни «Автомобілі і транспортні засоби» при підготовці майбутніх майстрів виробничого навчання», авторами якої були здобувачі освіти факультету технологічної і професійної освіти Медвідь Валерія Миколаївна та Нишенко Сергій Валентинович (керівник: кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Вовк Богдан Іванович).

Нам приємно зазначити, що за результатами конкурсу наша студентка Медвідь Валерія Миколаївна зайняла почесне ІІ місце. Вітаємо її та наукового керівника із впевненою перемогою!

Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!