Студенти Глухівського НПУ імені Олександра Довженка стали учасниками фокус-групи всеукраїнського опитування «Ціннісні орієнтири українського студентства», організованого й проведеного Українською Асоціаціацією Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне (620395-EPP-1-2020-1-UAEPPJMO-SUPPA) «ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні». Мета заходу – з’ясувати актуальний ціннісний клімат та виявити ціннісні трансформації в середовищі українського студентства.
Опитування проводила керівниця проєкту Олена Тупахіна, доцент Запорізького національного університету, членкиня команди APREI. Усі учасники фокус-групи активно ділилися власним життєвим досвідом, відверто говорили про свої ціннісні орієнтири й плани на майбутнє, а головне – були цікавими співрозмовниками, щирими й емоційними. Зустріч у форматі конференц-зв’язку виявилася плідною, цікавою та пізнавальною.
Організаційний комітет дякує всім учасникам і керівниці проєкту за приємно проведений час і новий досвід!
Глухівський НПУ імені Олександра Довженка – це заклад вищої освіти, колектив якого не лише надає якісну освіту, а й формує проєвропейські цінності й національно-патріотичний дух у студентському середовищі!