Фестиваль до Дня науки,  об’єднав освітян, талановитих науковців, представників органів виконавчої влади, засобів масової інформації, громадськості, учнівської та студентської молоді 20 травня 2021 року в Молодіжному центрі «Романтика». В урочистостях з нагоди свята — Дня науки взяли участь науковці, студенти Глухівського НПУ ім. О. Довженка.
Від Університету було представлено цікаві тематичні локації, майстер-класи, зокрема: наукові міні лабораторії, тренінги, виставки декоративно-прикладного мистецтва,  екологічна майстерня.
Молодіжний центр Глухівського НПУ ім. О. Довженка долучився до святкового заходу і презентував творчий виступ  Аліни Коваленко, магістрантки ННІ Педагогіки і психології.
Представників наукової еліти області, талановитих науковців привітали голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА, голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО, Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.
Під час урочистостей Почесною грамотою голови Сумської  обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у науково-педагогічну діяльність Університету та з нагоди Дня науки нагороджено Олену ЧУМАЧЕНКО, кандидата історичних наук, доцента, директора Навчально-наукового інституту філології та історії.
Почесною грамотою Сумської  обласної ради відзначено Ірину ПІНЧУК, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії і методики початкової освіти.
Грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за вагомі результати в науковій роботі, за зайняті призові місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей 2020/2021 н.р.  нагороджено  співробітників Університету та студентів.